A klub egykori főrendezői és rendezői összefogtunk és elfogadva a Rockmúzeum ajánlatát elkészült egy emlék vitrin. Ebben fényképeken túl ereklyéket is elhelyeztünk, megelevenítve a kor hangulatát, megidézve az akkor kétségtelenül megkerülhetetlen könnyűzenei klub életét, hangulatát. 2026. március 29-én volt a jeles esemény, amikor a klubhoz kötődő „öregrendezők” és az egykori klub színpadán fellépő zenészek jelenlétében lelepleztük az üveg vitrint. Ezt követően a múzeum koncert termében idéztük fel az emlékeket, sajnos voltak, akiket már csak a kivetítőn láthattunk. A közel 100 vendég végül részese lehetett egy rövid koncertnek is. A Sakál Vokál legendás zenészei meséltek és zenéltek mindenki örömére. Köszönjük a lehetőséget Bálint Csabának, aki a elnöke a felbecsülhetetlen értékű ereklyéket őrző múzeumnak. Reméljük gazdagítjuk a gyűjteményt, mely szombat-vasárnap áll a látogatók rendelkezésére.Tovább működik az eklub50.hu web oldal és az esemény kapcsán létrehozott facebook oldal – Az E-Klub legendája -, ahol mindenki közzé teheti élményét, emlékét, s ha esetleg van arra érdemes tárgya lenne, még van hely a vitrinben is…! Boncsér Sándor 1979-1981 főrendező